Telkkarille.com

Kaikki televisiokanavat

Tällä sivulla näkyvät kaikkien televisiokanavien tämänhetkinen ohjelmisto.

(1) Yle TV1

  1. 04.00–07.20: Uutisikkuna
  2. 07.20–08.00: Luontoretkellä:Älykkyys

(2) Yle TV2

  1. 04.00–06.50: Uutisikkuna
  2. 06.50–06.51: Pikku Kakkonen
  3. 06.51–06.53: Nimipäiväonnittelu:21.4.
  4. 06.53–07.05: Sasu S
  5. 07.05–07.25: Olivia S
  6. 07.25–07.26: Pikku Kakkonen
  7. 07.26–07.33: Ruskea pikkukarhu S
  8. 07.33–07.45: Killen kimppakyyti S
  9. 07.45–07.56: Oktonautit S
  10. 07.56–07.57: Pikku Kakkonen
  11. 07.57–08.09: Enni ja Roi S

(3) mtv

  1. 03.15–04.10: Bumtsibum
  2. 04.10–05.07: Hurjat sääilmiöt
  3. 07.00–08.00: Ostoskanava Tvins.com

(4) Nelonen

  1. 03.20–04.20: Poliisit - kotihälytys 12
  2. 04.20–05.00: Astral-TV
  3. 05.00–06.00: Astral-TV
  4. 06.00–06.25: Rusty Rivets S
  5. 06.25–06.40: Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma S
  6. 06.40–07.05: Disneyn esikoulu: Leijonakaarti 7
  7. 07.05–07.30: My Little Pony: Ystävyyden taikaa S
  8. 07.30–07.45: K3 7
  9. 07.45–08.10: LEGO Friends S

(5) Yle Teema & Fem

  1. 04.00–08.00: Textnytt

(6) Sub

  1. 03.05–04.05: Top Gear
  2. 04.05–05.05: Myytinmurtajat
  3. 05.05–05.50: Aaveiden jäljillä 12

(7) TV5

  1. 03.55–04.30: Pulmuset 7
  2. 04.30–05.00: Pulmuset 7
  3. 05.00–05.57: Myyntimies Jethro matkoilla
  4. 06.10–06.50: Asunnon metsästäjät
  5. 06.50–07.50: Kiinteistöveljekset
  6. 07.50–08.45: Alastomat selviytyjät 7

(8) Liv

  1. 03.30–04.30: Remppa vai muutto
  2. 04.30–05.00: Astral-TV
  3. 05.00–06.00: Astral-TV
  4. 06.00–09.00: LIVE: Astral-TV

(9) Jim

  1. 03.20–04.20: 48 tuntia rikoksesta 12
  2. 04.20–05.00: Astral-TV
  3. 05.00–06.00: Astral-TV
  4. 06.00–09.00: LIVE: Astral-TV

(10) Kutonen

  1. 03.30–04.25: Alaska: Viimeinen rintama
  2. 04.25–04.35: Kullan sukeltajat
  3. 04.35–06.10: Kullan sukeltajat
  4. 06.10–06.35: Ruokamatkalla USA:ssa
  5. 06.35–07.05: Ruokamatkalla USA:ssa
  6. 07.05–07.40: Ruokamatkalla USA:ssa
  7. 07.40–08.15: Ruokamatkalla USA:ssa

(11) TLC

  1. 03.00–04.05: Apua, tyttäreni on raskaana
  2. 04.05–05.05: Tarjousten metsästäjät
  3. 05.05–05.41: Kakkukuningas
  4. 05.41–06.10: Ei lähetystä
  5. 06.10–06.50: Tahdon morsiuspuvun!
  6. 06.50–07.50: Kissakuiskaaja
  7. 07.50–08.50: 90 päivää morsiamena

(12) FOX

  1. 03.45–04.05: Family Guy
  2. 04.05–04.30: Australian rajalla
  3. 04.30–04.50: Australian rajalla
  4. 04.50–05.15: Australian rajalla
  5. 05.15–05.40: Australian rajalla
  6. 05.40–06.00: Villeimmät videot
  7. 06.00–06.20: Lystikkäät eläinveikkoset
  8. 06.20–06.45: Lapin poliisit
  9. 06.45–07.05: Lapin poliisit
  10. 07.05–07.30: Lapin poliisit
  11. 07.30–07.50: Lapin poliisit
  12. 07.50–08.15: Lapin poliisit

(13) AVA

  1. 03.25–04.05: Sinkkuelämää
  2. 04.05–05.05: The Little Drummer Girl
  3. 05.05–05.50: The Little Drummer Girl
  4. 05.50–06.00: Yön AVA
  5. 06.00–08.25: Aamun AVAus

(14) Hero

  1. 03.40–04.15: Paratiisihotelli Tanska 7

(15) AlfaTV

  1. 00.00–07.30: Ei ohjelmaa
  2. 07.30–08.00: Kohtauksia pääsiäisestä

(16) Fii

  1. 03.40–04.40: Verisukulaisia
  2. 04.40–05.55: Salaisuus haudan takaa
  3. 05.55–06.25: Ei lähetystä
  4. 06.25–06.55: Nuoret äidit
  5. 06.55–07.30: Nuoret äidit
  6. 07.30–08.30: Kate 8

(17) Aito Iskelmä Harju & Pöntinen

  1. 07.00–06.59: Aito Iskelmä Harju & Pöntinen
  2. 07.00–06.59: Aito Iskelmä Harju & Pöntinen

(20) National Geographic

  1. 03.45–04.30: Rajasota
  2. 04.30–05.15: Vaarallisen valtatien pelastajat
  3. 05.15–06.00: Vankilassa ulkomailla
  4. 06.00–06.45: Huumebisnes Oy 16
  5. 06.45–07.30: Syntynyt Afrikassa
  6. 07.30–08.15: Uskomaton eläinlääkäri Pol

(21) Yle TV1 HD

  1. 04.00–07.20: Uutisikkuna
  2. 07.20–08.00: Luontoretkellä:Älykkyys

(22) Yle TV2 HD

  1. 04.00–06.50: Uutisikkuna
  2. 06.50–06.51: Pikku Kakkonen
  3. 06.51–06.53: Nimipäiväonnittelu:21.4.
  4. 06.53–07.05: Sasu S
  5. 07.05–07.25: Olivia S
  6. 07.25–07.26: Pikku Kakkonen
  7. 07.26–07.33: Ruskea pikkukarhu S
  8. 07.33–07.45: Killen kimppakyyti S
  9. 07.45–07.56: Oktonautit S
  10. 07.56–07.57: Pikku Kakkonen
  11. 07.57–08.09: Enni ja Roi S

(23) MTV3 HD

  1. 03.15–04.10: Bumtsibum
  2. 04.10–05.07: Hurjat sääilmiöt
  3. 07.00–08.00: Ostoskanava Tvins.com

(24) Nelonen HD

  1. 03.20–04.20: Poliisit - kotihälytys 12
  2. 04.20–05.00: Astral-TV
  3. 05.00–06.00: Astral-TV
  4. 06.00–06.25: Rusty Rivets S
  5. 06.25–06.40: Littlest Pet Shop: Meidän oma maailma S
  6. 06.40–07.05: Disneyn esikoulu: Leijonakaarti 7
  7. 07.05–07.30: My Little Pony: Ystävyyden taikaa S
  8. 07.30–07.45: K3 7
  9. 07.45–08.10: LEGO Friends S

(25) Yle Teema & Fem HD

  1. 04.00–08.00: Textnytt

(26) Sub HD

  1. 03.05–04.05: Top Gear
  2. 04.05–05.05: Myytinmurtajat
  3. 05.05–05.50: Aaveiden jäljillä 12

(27) TV5 HD

  1. 03.55–04.30: Pulmuset 7
  2. 04.30–05.00: Pulmuset 7
  3. 05.00–05.57: Myyntimies Jethro matkoilla
  4. 06.10–06.50: Asunnon metsästäjät
  5. 06.50–07.50: Kiinteistöveljekset
  6. 07.50–08.45: Alastomat selviytyjät 7

(30) Kutonen HD

  1. 03.30–04.25: Alaska: Viimeinen rintama
  2. 04.25–04.35: Kullan sukeltajat
  3. 04.35–06.10: Kullan sukeltajat
  4. 06.10–06.35: Ruokamatkalla USA:ssa
  5. 06.35–07.05: Ruokamatkalla USA:ssa
  6. 07.05–07.40: Ruokamatkalla USA:ssa
  7. 07.40–08.15: Ruokamatkalla USA:ssa

(32) FOX HD

  1. 03.45–04.05: Family Guy
  2. 04.05–04.30: Australian rajalla
  3. 04.30–04.50: Australian rajalla
  4. 04.50–05.15: Australian rajalla
  5. 05.15–05.40: Australian rajalla
  6. 05.40–06.00: Villeimmät videot
  7. 06.00–06.20: Lystikkäät eläinveikkoset
  8. 06.20–06.45: Lapin poliisit
  9. 06.45–07.05: Lapin poliisit
  10. 07.05–07.30: Lapin poliisit
  11. 07.30–07.50: Lapin poliisit
  12. 07.50–08.15: Lapin poliisit

(33) AVA HD

  1. 03.25–04.05: Sinkkuelämää 7
  2. 04.05–05.05: The Little Drummer Girl 7
  3. 05.05–05.50: The Little Drummer Girl 12
  4. 05.50–05.57: Yön AVA
  5. 06.00–08.25: Aamun AVAus

(36) Frii HD

  1. 03.40–04.40: Verisukulaisia
  2. 04.40–05.55: Salaisuus haudan takaa
  3. 05.55–06.25: Ei lähetystä
  4. 06.25–06.55: Nuoret äidit
  5. 06.55–07.30: Nuoret äidit
  6. 07.30–08.30: Kate 8

(50) MTV

  1. 03.30–06.00: Night Videos
  2. 06.00–08.00: MTV Breakfast Club

(65) TV7

  1. 03.30–04.30: Herätys!
  2. 04.30–04.45: TV7 Jerusalem uutiset
  3. 04.45–06.45: Exodus - totta vai tarua?
  4. 06.45–07.40: Jeesuksen kärsimysnäytelmä
  5. 07.40–08.10: Hillsong TV

(80) CNN

  1. 04.00–04.30: Talk Asia
  2. 04.30–05.00: Winning Post
  3. 05.00–05.15: CNN Marketplace Africa
  4. 05.15–05.30: World Sport
  5. 05.30–06.00: Troubled Waters: A CNN Freedom Project Documentary
  6. 06.00–06.30: African Voices
  7. 06.30–07.00: Inside Africa
  8. 07.00–07.30: CNN Newsroom
  9. 07.30–08.00: World Sport

(83) BBC World

  1. 04.00–04.10: BBC World News
  2. 04.10–04.30: Defectors: Escaping from Captivity
  3. 04.30–05.00: Dateline London
  4. 05.00–05.10: BBC World News
  5. 05.10–06.00: Iraq: A State of Mind
  6. 06.00–06.30: BBC World News
  7. 06.30–07.00: Click
  8. 07.00–07.10: BBC World News
  9. 07.10–08.00: Revolution in Ruins: The Hugo Chavez Story

(85) Sky News

  1. 04.00–05.00: Hotspots: On the Frontline
  2. 05.00–05.30: Sky News on the Hour
  3. 05.30–06.00: A Week in Interviews
  4. 06.00–07.00: The Pledge
  5. 07.00–07.30: Sky News on the Hour
  6. 07.30–08.00: Press Preview

(87) CNBC

  1. 04.00–04.30: The CNBC Conversation
  2. 04.30–05.00: The Brave Ones
  3. 05.00–05.30: Managing Asia
  4. 05.30–06.00: Marketing. Media. Money
  5. 06.00–06.30: The CNBC Conversation
  6. 06.30–07.00: The Brave Ones
  7. 07.00–07.30: Managing Asia
  8. 07.30–08.00: Marketing. Media. Money

(91) Euronews

  1. 20.00–07.00: Evening News
  2. 07.00–12.00: Breakfast Briefing

(93) France 24 HD

  1. 04.00–04.15: NEWS
  2. 04.15–04.21: French Connections
  3. 04.21–04.30: You Are Here
  4. 04.30–04.45: NEWS
  5. 04.45–05.00: Encore
  6. 05.00–05.15: NEWS
  7. 05.15–05.30: People & Profit
  8. 05.30–05.45: NEWS
  9. 05.45–06.00: The Interview
  10. 06.00–06.10: NEWS
  11. 06.10–06.30: Revisited
  12. 06.30–06.40: NEWS
  13. 06.40–06.52: Access Asia
  14. 06.52–07.00: Fashion
  15. 07.00–07.15: NEWS
  16. 07.15–07.21: Sports
  17. 07.21–07.30: Down to Earth
  18. 07.30–07.45: NEWS
  19. 07.45–08.00: Tech24

(100) Animal Planet HD

  1. 03.25–04.15: Into Alaska
  2. 04.15–05.02: North Woods Law
  3. 05.02–05.49: Animal Cops Houston
  4. 05.49–06.36: Animal Cops Houston
  5. 06.36–07.00: Animal Airport
  6. 07.00–07.25: Animal Airport
  7. 07.25–07.50: How Do Animals Do That
  8. 07.50–08.15: How Do Animals Do That

(103) National Geographic HD

  1. 03.45–04.30: Rajasota
  2. 04.30–05.15: Vaarallisen valtatien pelastajat
  3. 05.15–06.00: Vankilassa ulkomailla
  4. 06.00–06.45: Huumebisnes Oy 16
  5. 06.45–07.30: Syntynyt Afrikassa
  6. 07.30–08.15: Uskomaton eläinlääkäri Pol

(106) Nat Geo Wild HD

  1. 03.55–04.40: Wild 24
  2. 04.40–05.25: Wild 24
  3. 05.25–06.10: Wild 24
  4. 06.10–07.00: Penguinpalooza
  5. 07.00–07.25: Wild Australia with Ray Mears
  6. 07.25–07.50: Wild Australia with Ray Mears
  7. 07.50–08.35: Animal Fight Club

(109) Discovery HD

  1. 04.00–04.45: Gold Rush
  2. 04.45–05.30: Gold Rush
  3. 05.30–06.15: Gold Rush
  4. 06.15–07.00: Gold Rush
  5. 07.00–07.45: Treehouse Masters
  6. 07.45–08.30: Treehouse Masters

(112) Discovery

  1. 03.55–04.45: Chasing Classic Cars
  2. 04.45–05.35: American Chopper
  3. 05.35–06.00: How Its Made
  4. 06.00–06.25: How Its Made
  5. 06.25–06.55: How Do They Do It? With Kenneth Tonef
  6. 06.55–07.20: How Do They Do It? With Kenneth Tonef
  7. 07.20–08.15: Alaska Mega Machines

(121) Animal Planet

  1. 03.25–04.15: Into Alaska
  2. 04.15–05.02: North Woods Law
  3. 05.02–05.49: Animal Cops Houston
  4. 05.49–06.36: Animal Cops Houston
  5. 06.36–07.00: Animal Airport
  6. 07.00–07.25: Animal Airport
  7. 07.25–07.50: How Do Animals Do That
  8. 07.50–08.15: How Do Animals Do That

(124) History HD

  1. 03.55–04.20: Storage Wars
  2. 04.20–04.45: Storage Wars
  3. 04.45–05.05: Storage Wars
  4. 05.05–05.30: Storage Wars
  5. 05.30–06.15: Forged in Fire
  6. 06.15–07.00: American Pickers
  7. 07.00–07.25: Pawn Stars
  8. 07.25–07.45: Panttilainaamo
  9. 07.45–08.10: Panttilainaamo

(127) Travel Channel

  1. 04.00–05.00: Monster Encounters
  2. 05.00–06.00: Bizarre Foods
  3. 06.00–07.00: Building Alaska
  4. 07.00–07.30: International House Hunters
  5. 07.30–08.00: International House Hunters

(130) Investigation Discovery

  1. 03.45–04.30: Hear No Evil
  2. 04.30–05.20: The Perfect Murder
  3. 05.20–06.10: The Perfect Murder
  4. 06.10–07.00: Swamp Murders
  5. 07.00–07.55: Disappeared
  6. 07.55–08.50: Southern Fried Homicide

(133) Discovery Science

  1. 03.48–04.12: How Do They Do It?
  2. 04.12–04.36: How Do They Do It?
  3. 04.36–05.00: How Do They Do It?
  4. 05.00–05.24: Food Factory USA
  5. 05.24–05.48: Food Factory USA
  6. 05.48–06.12: Food Factory USA
  7. 06.12–06.36: Food Factory USA
  8. 06.36–07.00: Food Factory USA
  9. 07.00–07.26: How Do They Do It?
  10. 07.26–08.14: Invent It Rich

(136) Discovery World

  1. 04.00–04.45: Top Tens
  2. 04.45–05.30: Top Tens
  3. 05.30–06.15: Top Tens
  4. 06.15–07.00: Commander In Chief: Inside The Oval Office
  5. 07.00–07.20: Chasing Classic Cars
  6. 07.20–07.45: Chasing Classic Cars
  7. 07.45–08.05: Chasing Classic Cars

(142) History

  1. 03.55–04.20: Storage Wars
  2. 04.20–04.45: Storage Wars
  3. 04.45–05.05: Storage Wars
  4. 05.05–05.30: Storage Wars
  5. 05.30–06.15: Forged in Fire
  6. 06.15–07.00: American Pickers
  7. 07.00–07.25: Pawn Stars
  8. 07.25–07.45: Panttilainaamo
  9. 07.45–08.10: Panttilainaamo

(145) BBC Earth

  1. 03.20–04.15: Wild Thailand
  2. 04.15–05.05: Deadly Disasters
  3. 05.05–05.35: The Secret Lives of Slim People
  4. 05.35–05.55: The Secret Lives of Slim People
  5. 05.55–06.05: Life: Life on Location
  6. 06.05–07.00: Inside the Factory
  7. 07.00–07.10: Life: Life on Location
  8. 07.10–07.20: Life: Life on Location
  9. 07.20–08.15: Wild Thailand

(150) BBC Brit

  1. 03.55–04.25: Would I Lie to You?
  2. 04.25–05.15: Meet the Trumps: From Immigrant to President
  3. 05.15–06.05: Louis Theroux: Altered States
  4. 06.05–06.35: QI
  5. 06.35–07.00: Car Crash TV
  6. 07.00–07.30: QI
  7. 07.30–08.00: QI

(157) Disney Channel

  1. 03.55–04.15: Onnea matkaan, Charlie!
  2. 04.15–04.40: Counterfeit Cat
  3. 04.40–05.00: The Gronks
  4. 05.00–05.20: Miraculous: Ladybug ja Cat Noir seikkailut
  5. 05.20–05.35: Kid Vs Kat
  6. 05.35–06.00: Danny Cunningham - Koulun Ninja
  7. 06.00–06.25: Art Attack
  8. 06.25–06.35: Henry Hugglemonster
  9. 06.35–07.00: PJ Masks
  10. 07.00–07.25: Lääkäri McStuffins
  11. 07.25–07.40: Dalmatialaiskatu 101
  12. 07.40–08.05: K.C. Salainen agentti

(159) Disney XD

  1. 00.10–07.00: Ei lähetystä
  2. 07.00–07.29: Ultimate Spider-Man Vs. The Sinister 6
  3. 07.29–08.00: Space Chickens in Space

(161) Disney Junior

  1. 01.15–04.15: Ei lähetystä
  2. 04.15–06.00: Ei lähetystä
  3. 06.00–06.15: PJ Masks
  4. 06.15–06.30: PJ Masks
  5. 06.30–06.55: PJ Masks
  6. 06.55–07.00: Minnin Toons
  7. 07.00–07.30: Mikki Hiiren kerhotalo
  8. 07.30–08.00: Muppet Babies Show And Tell

(163) Nick Jr.

  1. 03.50–04.10: Shimmer and Shine
  2. 04.10–04.30: Nella the Princess Knight
  3. 04.30–04.55: Nella the Princess Knight
  4. 04.55–05.15: Rusty Rivets
  5. 05.15–05.40: Rusty Rivets
  6. 05.40–06.00: Blaze ja Monsterikoneet
  7. 06.00–06.25: Blaze ja monsterikoneet
  8. 06.25–06.35: Ryhmä Hau
  9. 06.35–07.00: Seikkailija Dora
  10. 07.00–07.20: Zack & Quack
  11. 07.20–07.30: Kiva onnistuu!
  12. 07.30–07.40: Kiva onnistuu!
  13. 07.40–08.05: Ryhmä Hau

(164) English Club TV HD

  1. 04.00–04.05: Weather forecast
  2. 04.05–04.15: Basic lexis
  3. 04.15–04.20: Step by step 2
  4. 04.20–04.35: Jack of all trades
  5. 04.35–04.45: English is the key
  6. 04.45–05.00: Labour of love
  7. 05.00–05.05: Weather forecast
  8. 05.05–05.20: Figures of speech
  9. 05.20–05.35: 3ways2
  10. 05.35–05.50: Gadget-x
  11. 05.50–06.00: National parks
  12. 06.00–06.15: Magic science
  13. 06.15–06.20: Art land
  14. 06.20–06.30: Okey-dokey
  15. 06.30–06.35: Kids in action
  16. 06.35–06.45: Crafty hands 2
  17. 06.45–07.00: Mojo morning
  18. 07.00–07.05: Weather forecast
  19. 07.05–07.15: Basic lexis
  20. 07.15–07.20: Step by step 2
  21. 07.20–07.30: Here and there
  22. 07.30–07.40: Perfect english
  23. 07.40–07.50: English up
  24. 07.50–08.00: English in focus

(165) Cartoon Network

  1. 04.00–04.20: Chowder
  2. 04.20–04.30: Steven Universe
  3. 04.30–04.40: Steven Universe
  4. 04.40–04.55: Steven Universe
  5. 04.55–05.05: Clarence
  6. 05.05–05.15: Clarence
  7. 05.15–05.25: Clarence
  8. 05.25–05.50: NinjaGo: Masters of Spinjitzu
  9. 05.50–06.15: NinjaGo: Masters of Spinjitzu
  10. 06.15–06.35: NinjaGo: Masters of Spinjitzu
  11. 06.35–06.45: Ben 10
  12. 06.45–07.00: Ben 10
  13. 07.00–07.15: Ben 10
  14. 07.15–07.30: The Powerpuff Girls
  15. 07.30–07.55: Ninjago: Masters of Spinjitzu
  16. 07.55–08.10: Teen Titans Go!

(170) Ginx eSports TV

  1. 04.00–04.30: GINX Plays
  2. 04.30–05.00: GINX Plays
  3. 05.00–05.30: GINX Plays
  4. 05.30–06.00: GINX Plays
  5. 06.00–06.30: GINX Plays
  6. 06.30–08.00: Games Set to Music

(172) Eurosport 1 HD

  1. 04.00–05.00: Pyöräily: Turkin Ympäriajo
  2. 05.00–05.30: Supersport: MM-sarja
  3. 05.30–06.00: Superbike: MM-sarja
  4. 06.00–07.00: Formula E: MM-sarja
  5. 07.00–09.30: Snooker: MM-kisat

(173) Eurosport 2 HD

  1. 04.00–07.00: Snooker: MM-kisat
  2. 07.00–08.00: Pyöräily: Turkin Ympäriajo

(175) FUEL TV HD

  1. 04.00–04.50: The Kickback
  2. 04.50–05.30: Camp James
  3. 05.30–06.00: Firsthand
  4. 06.00–06.30: Firsthand
  5. 06.30–07.00: Firsthand
  6. 07.00–07.30: Maverick Moments
  7. 07.30–08.00: Maverick Moments

(176) FIGHT Sports HD

  1. 04.00–05.00: Street Fighter V
  2. 05.00–06.00: FIGHT SPORTS MMA
  3. 06.00–06.30: KNOCKOUTS!
  4. 06.30–07.00: FIGHT SPORTS Grand Sumo
  5. 07.00–09.00: WCCB

(177) Outdoor Channel HD

  1. 04.00–04.20: Buccaneers and Bones
  2. 04.20–04.45: Buccaneers and Bones
  3. 04.45–05.05: Midway USAs Gun Stories
  4. 05.05–05.30: Midway USAs Gun Stories
  5. 05.30–06.15: Wardens
  6. 06.15–07.00: Wardens
  7. 07.00–08.30: Major League Fishing

(178) Extreme Sports

  1. 06.00–05.59: Ei lähetystä / ohjelmatietoja

(180) Nautical HD

  1. 04.00–04.30: Inside Sailing Series 2019
  2. 04.30–05.00: Speed Catamarans GC32 2017
  3. 05.00–05.30: Jet RAID Greece 2018
  4. 05.30–06.00: Cannes Yachting Festival 2018
  5. 06.00–06.30: Flavors of Venice
  6. 06.30–07.00: Sail-Ho!
  7. 07.00–07.30: Alpine Freestyle Kayaking
  8. 07.30–08.00: Ocean Safari

(181) Motorvision TV HD

  1. 03.40–04.05: Supercars
  2. 04.05–04.55: Streetwise
  3. 04.55–05.45: Spotted
  4. 05.45–06.10: Go Green!
  5. 06.10–06.35: Go Green!
  6. 06.35–07.00: Made in...
  7. 07.00–07.25: Dream Cars
  8. 07.25–07.55: Dream Cars
  9. 07.55–08.25: Dream Cars

(182) TotoTV

  1. 20.15–12.00: Harstadin Toto65-ravit

(185) Eurosport 1

  1. 04.00–05.00: Pyöräily: Turkin Ympäriajo
  2. 05.00–05.30: Supersport: MM-sarja
  3. 05.30–06.00: Superbike: MM-sarja
  4. 06.00–07.00: Formula E: MM-sarja
  5. 07.00–09.30: Snooker: MM-kisat

(186) Eurosport 2

  1. 04.00–07.00: Snooker: MM-kisat
  2. 07.00–08.00: Pyöräily: Turkin Ympäriajo

(211) C More Juniori

  1. 19.59–06.00: Ei lähetystä
  2. 06.00–06.08: Molang-pupu
  3. 06.08–06.30: Antti piirtää
  4. 06.30–06.55: Unelmatarha
  5. 06.55–07.00: Karhuherra Paddington
  6. 07.00–07.01: Hyvää huomenta!
  7. 07.01–07.02: Juontajan suosikki
  8. 07.02–07.04: Juniorijumppa
  9. 07.04–07.15: Monchhichi
  10. 07.15–07.30: Mokon suuri maailma
  11. 07.30–07.55: Muumilaakson tarinoita
  12. 07.55–08.07: Chuggington

(223) C More First HD

  1. 03.15–05.05: Planetarium
  2. 05.05–07.05: Stella vaihtaa vapaalle
  3. 07.10–07.45: Close Up
  4. 07.45–08.55: Elias, sataman sankari

(225) C More Hits

  1. 02.45–04.15: Fist Fight
  2. 04.15–05.50: Lowlife
  3. 05.50–06.15: Close Up
  4. 06.15–06.45: Close Up
  5. 06.45–08.28: Talo meren rannalla

(229) C More Series

  1. 03.50–04.35: Svartenbrandt - Sveriges farligaste brottsling
  2. 04.35–05.20: Svartenbrandt - Sveriges farligaste brottsling
  3. 05.20–06.05: Svartenbrandt - Sveriges farligaste brottsling
  4. 06.05–06.30: Close Up
  5. 06.30–07.00: Close Up
  6. 07.00–07.25: Close Up
  7. 07.25–07.55: Close Up
  8. 07.55–08.20: Close Up

(230) C More Stars HD

  1. 02.45–04.25: Epätavallista elämää
  2. 04.25–05.54: Journeyman
  3. 07.45–10.25: American Honey

(231) C More Emotion

  1. 02.45–04.25: Epätavallista elämää
  2. 04.25–05.54: Journeyman
  3. 07.45–10.25: American Honey

(233) SF-Kanalen

  1. 03.45–05.10: Yrrol
  2. 05.10–06.40: Hur Många Kramar Finns det i Världen
  3. 06.40–08.01: Kalle - maailman villein vintiö

(235) C More First

  1. 03.15–05.05: Planetarium
  2. 05.05–07.05: Stella vaihtaa vapaalle
  3. 07.10–07.45: Close Up
  4. 07.45–08.55: Elias, sataman sankari

(249) C More Sport 1 HD

  1. 06.00–09.00: Ei lähetystä / ohjelmatietoja

(251) C More Sport 2 HD

  1. 06.00–10.00: Ei lähetystä / ohjelmatietoja

(261) C More Sport 1

  1. 06.00–09.00: Ei lähetystä / ohjelmatietoja

(263) C More Sport 2

  1. 06.00–10.00: Ei lähetystä / ohjelmatietoja

(317) VFilm Premiere HD

  1. 04.00–05.55: Death Wish
  2. 05.55–08.00: Hidden Figures

(321) VFilm Action HD

  1. 03.00–05.00: Beirut
  2. 05.00–07.00: Assassins Creed
  3. 07.00–09.00: Bandidas

(323) VFilm Hits HD

  1. 03.00–05.00: Kung Fu Panda 2
  2. 05.00–07.00: Näin koulutat lohikäärmeesi
  3. 07.00–08.45: Joutsenprinsessa 8 - Kuninkaallinen salaizuus

(342) Viasat Explore HD

  1. 04.00–04.25: Karppisota
  2. 04.25–04.55: Karppisota
  3. 04.55–05.35: Big Angry Fish
  4. 05.35–06.25: Big Angry Fish
  5. 06.25–07.10: Brojects
  6. 07.10–07.55: Iso kalastuskisa
  7. 07.55–08.45: Iso kalastuskisa

(344) Viasat History HD

  1. 03.20–04.15: Museon mysteerit
  2. 04.15–04.45: Wicked Inventions
  3. 04.45–05.15: Wicked Inventions
  4. 05.15–05.45: Wicked Inventions
  5. 05.45–06.20: Wicked Inventions
  6. 06.20–07.00: Wicked Inventions
  7. 07.00–08.00: Kuuden vaimon salaisuudet

(346) Viasat Nature HD

  1. 03.40–04.30: Totta, tarua, hullua
  2. 04.30–05.20: Totta, tarua, hullua
  3. 05.20–06.10: Totta, tarua, hullua
  4. 06.10–07.00: Totta, tarua, hullua
  5. 07.00–07.55: Luonnonoikut
  6. 07.55–08.45: Tyrannosaurus rexin paluu

(352) Viasat Family

  1. 03.55–06.00: Mitä nainen haluaa
  2. 06.00–08.00: Ice Age 3: Dinosaurusten aika

(360) Viasat Ultra HD

  1. 01.00–11.00: Ei lähetystä

(365) Viasat Jääkiekko HD

  1. 02.05–05.05: NHL playoffs: St. Louis Blues - Winnipeg Jets
  2. 05.05–08.00: Lähetystauko

(367) Viasat Urheilu HD

  1. 03.05–06.30: NHL playoffs: Washington Capitals - Carolina Hurricanes
  2. 06.30–08.00: Lähetystauko

(369) Visat Hockey HD

  1. 03.05–06.00: NHL: Washington Capitals - Carolina Hurricanes
  2. 06.00–07.30: Lähetystauko

(371) Viasat Sport HD

  1. 01.50–09.30: Lähetystauko

(373) Viasat Golf HD

  1. 02.00–06.37: LPGA Tour: Lotte Championship

(375) Viasat Jalkapallo HD

  1. 01.30–08.00: Lähetystauko

(377) Viasat Fotboll HD

  1. 03.00–04.50: Bundesliiga: Mönchengladbach - Leipzig
  2. 04.50–08.05: Lähetystauko

(379) Viasat Sport Premium HD

  1. 03.00–04.50: Bundesliiga: Bayern Mnchen - Werder Bremen

(383) Viasat Urheilu

  1. 03.05–06.30: NHL playoffs: Washington Capitals - Carolina Hurricanes
  2. 06.30–08.00: Lähetystauko

(403) MTV Rocks

  1. 04.00–06.00: All Night Session
  2. 06.00–08.00: Teleshopping

(405) MTV Hits

  1. 01.00–04.20: The Official UK Top 40
  2. 04.20–06.00: Big Fat Hits
  3. 06.00–08.00: Teleshopping

(407) MTV Dance

  1. 01.00–07.00: Club MTV
  2. 07.00–11.00: AM Rush

(409) MTV Music

  1. 01.00–07.00: Non stop music
  2. 07.00–13.00: Non stop music

(413) VH1

  1. 01.00–07.00: VH1 Shuffle
  2. 07.00–10.00: Rise And Shine With VH1

(415) VH1 Classic

  1. 01.00–07.00: All Night Long!
  2. 07.00–13.00: Keep It Classic

(422) MTV Live HD

  1. 03.55–04.20: Rudimental: MTV Crashes Plymouth
  2. 04.20–04.40: Sigma: MTV Crashes Plymouth
  3. 04.40–05.05: MTV Crashes Cork: Gorgon City
  4. 05.05–05.25: Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  5. 05.25–08.00: Powerplay! This Weeks MTV Hotlist

(423) iConcert HD

  1. 04.00–04.59: Of Monsters and Men - Main Square Festival 2013
  2. 04.59–05.54: Michael Kiwanuka - Garorock Festival 2017
  3. 05.54–07.09: Rod Stewart - Live at Hyde Park
  4. 07.09–08.02: Royal Blood - Live at The Oxford Art Factory

(429) Fashion TV

  1. 04.00–04.30: Designers
  2. 04.30–04.55: Designers
  3. 04.55–05.00: F Parties
  4. 05.00–05.30: Top Models
  5. 05.30–05.55: Top Models
  6. 05.55–06.00: F Parties
  7. 06.00–06.30: Top Photoshoots
  8. 06.30–06.55: Top Photoshoots
  9. 06.55–07.00: F Parties
  10. 07.00–07.25: Hairstyles
  11. 07.25–07.30: F People
  12. 07.30–07.55: Model Talks
  13. 07.55–08.00: Fashion Week

(431) CBS Reality

  1. 03.25–04.15: Cold Blood
  2. 04.15–05.05: Dog and Beth: On the Hunt
  3. 05.05–05.50: The Nightmare Neighbour Next Door
  4. 05.50–06.35: Dangerous Drivers School
  5. 06.35–07.00: Judge Judy
  6. 07.00–07.25: Judge Judy
  7. 07.25–07.50: Judge Judy
  8. 07.50–08.15: Judge Judy

(442) SVT1 HD

  1. 03.30–06.00: Ei lähetystä
  2. 06.00–06.45: Gift vid första ögonkastet
  3. 06.45–07.15: Strömsö
  4. 07.15–08.30: Svenska folkfester: Konstrundan på Österlen

(446) SVT2

  1. 03.00–04.45: Janis: Little girl blue
  2. 04.45–09.30: Ei lähetystä

(448) TV3

  1. 03.10–04.50: National Security
  2. 04.50–05.40: Complications
  3. 05.40–06.30: Tour Group
  4. 06.30–07.00: Kids Do the Craziest Things
  5. 07.00–07.25: Kids Do the Craziest Things
  6. 07.25–07.50: Kids Do the Craziest Things
  7. 07.50–09.35: Horton

(450) TV4

  1. 01.40–04.05: Enkelten talo - Kolmas kerta toden sanoo
  2. 04.05–06.05: Paranormal activity 3
  3. 06.05–07.05: Trinny & Susannah stylar om Norge
  4. 07.05–07.20: Köket
  5. 07.20–07.25: Köket
  6. 07.25–08.45: Madagascar 3

(452) TV6

  1. 02.05–04.05: Man on a ledge
  2. 04.05–05.50: Magic Magic
  3. 05.50–06.15: American Dad
  4. 06.15–06.35: American Dad
  5. 06.35–07.00: Cops
  6. 07.00–07.25: Frasier
  7. 07.25–07.50: Frasier
  8. 07.50–08.45: Knight Rider

(454) SVTB / SVT24

  1. 03.20–04.20: Vem bor här? - teckenspråkstolkat
  2. 04.20–06.00: Ei lähetystä
  3. 06.00–06.30: Ei lähetystä
  4. 06.30–06.35: Pocoyo
  5. 06.35–06.40: Olobob-toppen
  6. 06.40–06.55: Gaspard och Lisa
  7. 06.55–07.00: Sara och Anka
  8. 07.00–07.05: Lekdags
  9. 07.05–07.10: Henry råkar på...
  10. 07.10–07.25: Robyn och rymdpatrullen
  11. 07.25–07.30: Morotsmarmeladen
  12. 07.30–07.40: Katten i hatten vet allt om ditten och datten
  13. 07.40–07.55: Pirata & Piloto
  14. 07.55–08.00: Greta Gris

(456) Kunskapskanalen

  1. 02.25–06.00: Ei lähetystä
  2. 06.00–07.00: Ei lähetystä
  3. 07.00–10.00: Den stora älgvandringen

(458) SVT1

  1. 03.30–06.00: Ei lähetystä
  2. 06.00–06.45: Gift vid första ögonkastet
  3. 06.45–07.15: Strömsö
  4. 07.15–08.30: Svenska folkfester: Konstrundan på Österlen

(465) TVMonde Europe

  1. 03.17–04.50: Les petits meurtres dAgatha Christie
  2. 04.50–05.00: Cest pas le bout du monde
  3. 05.00–05.21: TV5Monde, le journal
  4. 05.21–05.24: La m?t?o
  5. 05.24–05.53: Fal?
  6. 05.53–07.00: C dans lair
  7. 07.00–07.10: TV5Monde, le journal
  8. 07.10–07.19: Linvit?
  9. 07.19–07.23: Terriennes
  10. 07.23–07.26: La m?t?o
  11. 07.26–07.53: Wari
  12. 07.53–08.45: Garde-manger

(470) NTV

  1. 01.55–06.20: Mehiläishoitaja
  2. 06.20–08.00: Keskustelevisio

(471) Channel One Russia

  1. 03.45–04.50: ????? ? ??????? ???? ? ??????
  2. 04.50–06.00: ?????? ????????
  3. 06.00–06.10: ???????
  4. 06.10–06.25: ???????????
  5. 06.25–07.55: ??????? ?? ?????????
  6. 07.55–08.25: ???????

(472) Dom Kino

  1. 03.15–05.20: ????????? ??????
  2. 05.20–07.00: ?? ? ???? ???-?? ???????????
  3. 07.00–10.15: ??????? ???????

(476) RTL

  1. 03.05–05.35: Deutschland sucht den Superstar
  2. 05.35–06.40: Die Pietro Lombardi-Story
  3. 06.40–07.10: Die Superhändler - 4 Räume, 1 Deal
  4. 07.10–08.25: Die Schöne und das Biest

(478) ZDF

  1. 02.40–05.45: Spartacus
  2. 05.45–05.50: Neu im Kino
  3. 05.50–06.35: Dr. Klein
  4. 06.35–06.45: Pettersson und Findus
  5. 06.45–07.10: Rolfs neue Vogelhochzeit
  6. 07.10–07.20: Die Biene Maja
  7. 07.20–07.35: Die Biene Maja
  8. 07.35–07.45: Belle und Sebastian
  9. 07.45–08.00: Belle und Sebastian

(480) DW-TV Europe

  1. 04.00–04.02: DW News
  2. 04.02–04.30: Kick off! Life
  3. 04.30–05.00: Euromaxx
  4. 05.00–05.02: DW News
  5. 05.02–05.15: World Stories
  6. 05.15–06.00: The Search for the Last Supper
  7. 06.00–06.02: DW News
  8. 06.02–06.15: The Bundesliga
  9. 06.15–06.30: Reporter
  10. 06.30–07.00: Drive it!
  11. 07.00–07.02: DW News
  12. 07.02–07.30: Kick off! Life
  13. 07.30–08.00: Check-in

(481) 3sat

  1. 03.08–04.08: lebensArt
  2. 04.08–05.33: das aktuelle sportstudio
  3. 05.33–06.16: Tief im Regenwald 1/2
  4. 06.16–07.00: Tief im Regenwald 2/2
  5. 07.00–07.45: Ostern auf dem Land
  6. 07.45–08.30: Frher waren die Ostereier bunter!

(483) ARTE

  1. 03.10–04.45: Eine zweite Chance auf Gl?ck
  2. 04.45–06.15: 28 Minuten
  3. 06.15–06.40: Zoom auf Indien
  4. 06.40–07.05: Zoom auf Indien
  5. 07.05–07.35: Zoom auf Indien
  6. 07.35–08.00: Zoom auf Indien

(485) France 2 HD

  1. 03.15–04.10: Bons baisers dEurope
  2. 04.10–04.55: Affaire conclue, tout le monde a quelque chose ? vendre
  3. 04.55–05.35: Affaire conclue, tout le monde a quelque chose ? vendre
  4. 05.35–06.30: Les gens du fleuve
  5. 06.30–06.35: Pays et march?s du monde
  6. 06.35–06.40: Courant dart
  7. 06.40–07.35: Tout le monde veut prendre sa place
  8. 07.35–08.05: Motus

(488) TVE Internacional

  1. 04.00–07.00: Noticias 24H
  2. 07.00–08.00: Noticias 24H

(490) Rai 1

  1. 03.25–05.00: Ges? di Nazareth
  2. 05.00–05.50: Risate di notte
  3. 05.50–06.15: I Had a Dream - Il buon sonno
  4. 06.15–07.00: RaiNews24
  5. 07.00–07.30: A sua immagine
  6. 07.30–08.00: UnoMattina in famiglia

(491) Rai 2

  1. 03.45–04.10: TG 2 Mizar
  2. 04.10–04.15: TG 2 Cinematinee
  3. 04.15–04.20: TG 2 Achab Libri
  4. 04.20–04.30: TG 2 S, Viaggiare
  5. 04.30–04.45: TG 2 Eat Parade
  6. 04.45–04.50: Appuntamento al cinema
  7. 04.50–05.30: TELEFILM Squadra Speciale Stoccarda I dubbi di Anna
  8. 05.30–05.50: Piloti
  9. 05.50–06.05: Cut
  10. 06.05–06.43: TELEFILM The Messengers - Il risveglio
  11. 06.43–07.00: Strana magia
  12. 07.00–07.25: TELEFILM The Messengers Strana magia
  13. 07.25–07.45: Cultura Memex - Sperimentiamo! Vento
  14. 07.45–08.30: TELEFILM Guardia Costiera - La decisione di Ehlers

(494) ETV

  1. 01.03–07.30: ERR 24
  2. 07.30–07.55: Otsoni
  3. 07.55–08.05: Puutarha elämä

(503) Al Jazeera English

  1. 04.00–05.00: Canadas Dark Secret
  2. 05.00–06.00: Newshour
  3. 06.00–06.30: News Live
  4. 06.30–07.00: Counting the Cost
  5. 07.00–07.30: News Live
  6. 07.30–08.00: UpFront

(504) Al Jazeera Arabic

  1. 04.00–04.30: News Bulletin
  2. 04.30–05.00: Smart Life
  3. 05.00–05.05: News Summary
  4. 05.05–06.00: Todays Harvest
  5. 06.00–06.30: News Bulletin
  6. 06.30–07.00: Beyond Authority
  7. 07.00–07.30: News Bulletin
  8. 07.30–08.00: Behind the News

(519) Playboy TV

  1. 03.08–04.13: Anna, A Very Personal Assistant
  2. 04.13–05.10: Playboy Shoutout
  3. 05.10–05.38: Bad!

(520) BRAZZERS TV Europe

  1. 03.40–04.03: My Dreamy Pleasures
  2. 04.03–04.27: Laid Rent
  3. 04.27–04.52: Slipping Into Shays Big Wet Ass
  4. 04.52–05.15: Pumping Under Pressure
  5. 05.15–05.35: Stealing from the Easter Bunnys Basket
  6. 05.35–06.00: Agents Tight Pussy Gets Creampied
  7. 06.00–06.24: Tomboy Tastes Her Roommates Pussy
  8. 06.24–06.34: Kama Sutra Inspired Hookup
  9. 06.34–07.00: Katts Sloppy BJ Buys Clothes
  10. 07.00–07.23: If At First You Dont Succeed
  11. 07.23–07.44: Big Booty Babe Begs For Hard Fuck
  12. 07.44–08.10: Big Dick Treat For Hyper Cutie

(535) Viasat NHL Xtra 1

  1. 00.00–23.59: Ei lähetystä

(536) Viasat NHL Xtra 2

  1. 00.00–23.59: Ei lähetystä

(537) Viasat NHL Xtra 3

  1. 00.00–23.59: Ei lähetystä

(538) Viasat NHL Xtra 4

  1. 00.00–23.59: Ei lähetystä

(539) 539

  1. 00.00–23.59: Ei lähetystä

(578) myZen.tv HD

  1. 06.00–05.59: Ei lähetystä / ohjelmatietoja

(600) Infokanava

  1. 06.00–05.59: Ei lähetystä / ohjelmatietoja
Liity lukijajäseneksi 💰🎁💶 Yhteistyökumppanimme tarjoavat lukijoillemme palkinnoksi ilmaista pelirahaa ja ilmaiskierroksia. Kaikki palkinnot tulevat ilman talletusta.